Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 27

PostWysłany: Nie 16:03, 13 Sty 2008    Temat postu: PSZ Laegue

Ruszają pierwsze zawody organizowane przez klan PSZ.

PSZ Laegue to liga w której dwu osobowe zespoły rywalizują ze sobą na zasadzie "każdy z każdym" grając dwa mecze, czyli pierwszy pojedynek oraz rewanż.

Gramy tylko na 5 mapach, mianowicie: [li]operation bagration_tf; [bf]red village; flammennbel; pommern; militia no bug+fast dl.

Mecz trwa 60 minut. W przypadku błędu połączenia, a w konsekwencji wyjścia któregość graczy, mecz musi być kontynuowany 2 vs 1 lub nawet 1 vs 1 jeśli jedna osoba z obu drużyn wyjdzie z gry. W przypadku wyjścia z meczu obu członków tej samej drużyny jest walkower dla drużyny która na meczu pozostała. Jeśli mecz zostaje przerwany z powodu błędu gry, drużyny ustalają między sobą powtórzenie meczu. Aby zwycięstwo zostało uznane zwycięska drużyna jest zobowiązana przesłać na tego maila [link widoczny dla zalogowanych] zdjęcie statystyk zrobione printem.

Punktacja:
Zwycięstwo po 45 minucie: 1 punkt
Zwycięstwo przed 45 minutą: 2 punkty
Walkower: 3 punkty
Zwycięstwo przed 30 minutą: 4 punkty
Zwycięstwo przed 15 minutą: 5 punktów

Rozstawienie meczów, mapy na których zostaną one rozegrane, oraz strony zostaną wyłonione drogą losowania. Informacje o rozstawieniu drużyn itd. zostania ujawniona po oficjalnym rozpoczęciu ligi.

Aby zgłosić drużynę należy podać jej nazwę oraz skład drużyny.

W przypadku wykrycia różnych machlojek związanymi z oszustwem którejś z drużyn, drużyna ta zostaje zdyskfalifikowana z rozgrywek.

Ostatnio zmieniony przez [PSZ]Kruku dnia Nie 19:18, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum klanu PSZ Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)